Apartamento Aconchego Sao Lourenco
Apartamento Aconchego Sao Lourenco van 85 m² biedt gemakkelijke toegang tot toeristische bezienswaardigheden zoals Sitio Lagoa Seca, gelegen binnen 6 minuten loopafstand. Het 2-badkamer appartement is geschikt voor maximaal 4 gasten.
Dit appartement is op 2 km van de Paiva Frade Galeria de Arte te vinden. Het Aguas Terrenas Park ligt binnen zo'n dan 10 minuten rijden van deze accommodatie. Vanaf Apartamento Aconchego Sao Lourenco rijdt u in 15 minuten naar de Capela Nhá Chica.
Dit appartement beschikt over een complete keuken.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Aconchego Sao Lourenco in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Apartamento Aconchego Sao Lourenco naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Apartamento Aconchego Sao Lourenco?
Apartamento Aconchego Sao Lourenco heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Wat is precies de grootte van Apartamento Aconchego Sao Lourenco?
Apartamento Aconchego Sao Lourenco bestaat uit 85 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
Het appartement biedt plaats aan maximaal 4 gasten.